Pangoo Shinagawa Room 206 - Vacation STAY 18365

  • 30 m²
  • 1 sypialnia

Pangoo Shinagawa Room 206 - Vacation STAY 18365 Tokio o powierzchni 30 m² jest położony 450 metrów od stacji metra Takanawadai i oferuje Wi-Fi. Pałac Cesarski w Tokio znajduje się około 15 min jazdy samochodem od tego apartamentu, a Wieża Tokijska leży w prawie 3 km.

W apartamencie znajduje się również 1 łazienka.

Obiekt jest wyposażony w urządzenia do samodzielnego przygotowywania posiłków takie jak przybory kuchenne.

Apartament jest położony w dzielnicy Shinagawa Ward, niedaleko od stacji kolejowej Dworzec Shinagawa. Obiekt noclegowy oferuje pierwszorzędną lokalizację: Hakone Meissen Antique Museum jest w prawie 400 m. Świątynia Sengaku-ji leży w około 1 km stąd. Jeśli masz wczesny lot z Tokio, 1-pokojowy Pangoo Shinagawa Room 206 - Vacation STAY 18365 mieści się 5 km od lotniska Tokyo International.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Pangoo Shinagawa Room 206 - Vacation STAY 18365 Tokio
蘭園 Village Gotanda 屋上ガーデンテラス付き
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

蘭園 Village Gotanda 屋上ガーデンテラス付き

8.1
Bardzo dobry 40 opinii
497 m od nieruchomości
USD 316 USD 284
za noc
Nexus Hotel Gotanda
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nexus Hotel Gotanda

9.1
Wspaniały 20 opinii
593 m od nieruchomości
USD 194 USD 175
za noc
K-Room
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

K-Room

8.5
Świetny 24 opinie
1.5 km od nieruchomości
USD 118 USD 106
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Tokyo International
    13 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Shinagawa
    600 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiM130031313
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Pangoo Shinagawa Room 206 - Vacation STAY 18365 akceptuje zwierzęta?
      Niestety Pangoo Shinagawa Room 206 - Vacation STAY 18365 nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w Pangoo Shinagawa Room 206 - Vacation STAY 18365 jest kuchnia?
      W Pangoo Shinagawa Room 206 - Vacation STAY 18365 goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Tokyo International
    13 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Shinagawa
    600 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Pangoo Shinagawa Room 206 - Vacation STAY 18365 Tokio

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij